#1 2009-07-24 14:04:42

agnieszka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 1
Punktów :   

PODANIE

Cześć nazywam się Agnieszka Ogierman mieszkam w Katowicach mam 15 lat ale we Wrześniu bede miała 16 .Skończylam właśnie gimnazjum i bardzo bym chciała pujść do Technikum Gastronomicznego jako kucharka.Moim hooby jest zbieranie monet i kolekcjonowanie znaczków pocztowych, lubie też siadkówke,tenis i piłke nożną.Grałam kiedys na Iridi mialam tam 72 elite knighta ale z powodu wojen przestałam tam grać.Na tym świecie niebyłam jeszcze w gildi a ardzo bym chiała dołączyc do tej wspulnoty poniewarz czuje się samotna na tym serverze niemam rzednych przyjaciół, dlatego wasnie pisze te podanie do waszej gildi.Pacc mi sie zaniedlugo kończy ale muj starszy brat kupi na następne dni,mam 3 zwierzęta w domu (Chomika,Kota i Papuge) po za tym lubie ludzi szczerych, uczćiwych,kturym można zaufać.





                                                                                                      POZDRAWIAM AGNIESZKA

Offline

 

#2 2009-07-24 18:25:55

Poldi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: PODANIE

Za ortografie jestem na nie!

Offline

 

#3 2009-07-24 21:44:12

Ixiox

Administrator

Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: PODANIE

Hmm...
Tematycznie na tak, bo jest fajne... Ot miło i lowelaśnie. Dziwi mnie ta ortografia, bo interpunkcja jest bdb..

Weź to popraw, uzasadnij, cokolwiek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sm12.pun.pl www.sniper.pun.pl www.zootycoon.pun.pl www.ana-promotyle.pun.pl www.hardtruck18.pun.pl